• RSS
  • Delicious
  • Facebook
  • Twitter

ROCET

Posted by admin Eylül - 19 - 2012

250mL ürün 400 L suya karıştırılmak suretiyle bütün yeşil aksamlara uygulanabilir. Çiçeklenme döneminde 1. meyve döneminde 2. Uygulama yapılırsa mükemmel netice alınabilir.

ROCET


Ürün
Uygulama zamanı Yapraktan uygulama

(400L su veya 15dekar)

Etkisi
Şeker pancarı 7 yapraklı periyod 1L Rocet Sağlıklı yeşil yapraklar, hastalıklara dirençli ürün, tonaj olarak çok yüksek verim
Çekirdeksiz üzümler 10cm uzunluğunda salkım elde edildiğinde 250cc Rocet+LENA GIBB Salkımları enine-boyun uzatır, iri daneler elde edilir. Gibberellinlerin etkisini 4 kata kadar sinerjik olarak artırır. Verim artar, üzümlerde mükemmel etkisi vardır.
Meyve ağaçları, elma, armut, kiraz vs. Çiçekler meyveye döndüğünde 250cc Rocet Gübre kullanmaya gerek bıraktırmaz. Verim artar, düzgün şekilli meyve elde edilir.
Hububatlar

Buğday

Arpa vs.

Başaklar görüldükten sonra 1L Rocet Verim artar, inanılmaz muhteşem sonuçlar ve büyüme görülür.
Sebzeler

Yeşil biber

Fasulye vs.

Çiçekler meyveye döndüğünde 250cc Rocet Düzgün şekilli uzun meyveler
Patlıcan Çiçekler meyveye döndüğünde 250cc Rocet Düzgün şekilli uzun, dolgun meyveler
Domates Çiçekler meyveye döndüğünde 250cc Rocet Meyve aralarındaki dal uzunluğunu uzun bıraktırarak, çok sağlıklı meyve elde edilmesini sağlar.
Watermelon Çiçekler meyveye döndüğünde 250cc Rocet Meyve aralarındaki dal uzunluğunu uzun bıraktırarak, çok sağlıklı ve iri meyve elde edilmesini sağlar.